Hoşgeldiniz.. Bugün

head-reklam1

Ana Sayfa Ekonomi Ziraat kurtaracak! 19.06.2013 10:28
Ziraat kurtaracak!

Ziraat Bankası’ndan kredi kampanyası

Ziraat Bankası Genel Müdür Yardımcısı Kuru, “Kredi borcu devam eden müşterilere uzun vade ve uygun faiz seçenekleri sunarak kredi taksit ödemelerini hafifletme imkanı sunacağız” dedi.

Ziraat Bankası Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru, “Transfer Konut Kredisi” ve “Birleştiren Kredi” kampanyaları ile kredi borcu devam eden müşterilere uzun vade ve uygun faiz seçenekleri sunarak kredi taksit ödemelerini hafifletme imkanı sunacaklarını bildirdi.
Kuru yaptığı yazılı açıklamada, ürün çeşitliğine önem verdiklerini belirterek, Transfer Konut Kredisi ve Birleştiren Kredi kampanyaları ile kredi borcu devam eden müşterilere uzun vade ve uygun faiz seçenekleri sunarak kredi taksit ödemelerini hafifletme imkanı vereceklerini ifade etti.

Yeni kredi kampanyalarının, hem diğer bankalarda konut kredisi kullanmış müşteriler hem de Ziraat Bankası’ndan maaş alan kredi ve kredi kartı borcu olan emeklilerin uygun koşullarla borçlarının yapılandırılmasında önemli bir fayda sağlayacağını belirten Kuru, Transfer Konut Kredisi Kampanyası ile 240 aya kadar vade seçeneği sunacaklarını bildirdi.
Kuru, Birleştiren Kredi kampanyasında da tüketici kredisinde 90 ay, konut kredisinde 180 aya varan vade imkanlarıyla emeklilerin borçlarının aylık gelirleriyle uyumlu hale getirilerek taksit yüklerinin azaltılmasının amaçladığını bildirdi.


Sosyal Medya
Paylaş
Fikstür
ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL