Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa Genel En güzel köpekler yarıştı 23.12.2012 01:18
En güzel köpekler yarıştı

GAZİANTEP’te ‘En Güzel Benim Köpeğim’ yarışması düzenlendi. Yaklaşık 30 köpeğin podyuma çıktığı yarışmada birinciliği Mehmet Çalışkan’ın Alman çoban köpeği kazandı. 

KÖPE KÖPEKKK
Gölge K9 Ortadoğu Köpek Eğitim Merkezi tarafından M1 Alışveriş Merkezi’nin desteğiyle ‘En Güzel Benim Köpeğim’ yarışması düzenlendi. Yarışmada, farklı cinstteki köpekler sahiplerine zaman zaman zor anlar yaşattı. Köpeklerin ırk standardı, renkleri, tüyleri, bakımı ve sahibi ile uyumu gibi kriterlerin göz önüne alındığı yarışmada jüri üyeleri en güzel köpeği seçmekte zorluk yaşadı. Yaklaşık 30 köpeğin jüri karşısına çıktığı yarışmada birinciliği Mehmet Çalışkan’ın Alman çoban köpeği, ikinciliği Dilek Koçyiğit’in Pekines köpeği, üçüncülüğü ise Mehmet Oskay’ın Golden cinsi köpeği kazandı. Yarışmada ilk üçe giren köpeklere kupa, mama ve eğitim ödülü, diğer köpek sahiplerine ise sinema bileti verildi.
Gölge K9 Ortadoğu Köpek Eğitim Merkezi eğitmeni Burak Angigün, yarışmaya ilginin oldukça fazla olduğunu söyledi. Yarışmada Alman çoban köpeği ile birinciliği elde eden Mehmet Çalışkan ise dostu olarak gördüğü köpeğinin birinci olmasını beklediğini, ödülü aldıkları için mutlu olduklarını söyledi. Yarışma sonunda eğitim merkezinin özel eğitimli K9 köpekleri Romeo ve Bozo, seyircilere gösteri yaptı. (DHA)


Sosyal Medya
Paylaş
Fikstür
ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL